BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Knygos apie dekupažą

Viskas apie dekupažą
Knyga: Viskas apie dekupažą
Sudarė: Dondi, Dario
Leidykla: Obuolys

Jeigu ne XVI a. Europos mada turėti kokį nors kinišką baldą, puoštą įmantriais motyvais, šiandien galbūt neturėtume nuostabaus daiktų dekoravimo meno. Atsiradęs kaip „varguolių menas”, XVIII a. nepaprastai išpopuliarėjęs dekupažas vėl išgyvena naują populiarumo bangą. XXI a. labai vertinamas originalumas, o daiktų dekoravimo technika popieriumi bei laku yra paprastas ir visiems prieinamas būdas atnaujinti arba papuošti ne tik baldus, bet ir įvairius namų apyvokos daiktus. Šiame dekupažo žinyne - viskas, ko reikia pradedančiajam ir pažengusiajam dekupažo menininkui.

—-
Knyga: Dekupažas
Autorius: Krankalienė, Neringa
Leidykla: Septyni metai

Dekupažas - tikrai unikali technika. Gimęs viduramžiais, šiandien jis tapo viena populiariausių ir madingiausių rankdarbių rūšių visoje Europoje. Mat šis dekoravimo būdas sieja, atrodytų, nesuderinamas ypatybes: neįmantriomis ir nebrangiomis priemonėmis bet kurį serijinį drabužį ar interjero detalę galima paversti tiesiog autoriniu kūriniu.

Šiek tiek fantazijos ir kruopštumo - tai viskas, ko prireiks, kad vienodos, paprasto stiklo taurės, vazos, standartinės dėžutės ir padėklai taptų originaliomis interjero detalėmis, o sena komoda ar lagaminas žaismingai pasipuoštų naujomis spalvomis ir subtiliais arba ištaigingais piešiniais.

—-

Pavadinimas: ARTmanija: dekoruokime kartu
Autorius:Auksė Drazdienė

Anotacija
Populiarėjant rankdarbiams, ši knyga taps puikus vadovas tiems, kas nori daugiau sužinoti apie galimybes patiems sukurti interjero detalių, akcentų, atnaujinti senus daiktus.

Knyga skirta visiems, besidomintiems taikomuoju, dekoratyviniu menu. Ji puikiai praverstų ne tik individuliai kuriančiam mėgėjui, bet ir vidurinių ar meno mokyklų mokiniams bei mokytojams.

Čia rasite pamokėlių kaip išdekoruoti ir atnaujinti daiktus, kad jie atitiktų jūsų norus, atskleistų jūsų kūrybiškumą. Rasite patarimų kaip sukurti puikią dovaną artimam žmogui. Knygoje gausu nuotraukų su aprašymas kaip visa tai pasidaryti. Taip pat rasite naudojamų priemonių išsamius aprašymus.

Didesnė knygos dalis skirta dekupažo technikos subtilybėms, nes tai labai universali technika prieinama tiek pradedančiajam, tiek profesionaliai dirbantiems meistrams. Knygoje atskleidžiamos įvairios dekoravimo gudrybės, kai kurios užduotys nėra lengvos, o tai turėtų sudominti tuos, kurie jau yra įvaldę dekupažo pradmenis ir nori išmokti daugiau šios įdomios technikos subtilybių. Šioje knygoje rasite net du skirtingus 3D dekupažo pavyzdžius, dekupažą ant stiklo (tiesioginį ar atvirkštinį dekupažą), įvairių dekupažo pavyzdžių ant medžio, audinio ir keramikos.

Kita įdomi knygos tema, tai - lėlių gamyba. Čia supažindinsime kaip pagaminti lėlę patiems, naudojant ore džiūstantį modeliną.

Taip pat apžvelgsime mozaiką, albumų viršelių gamybą.

Tikiuosi, kad Jums patiks. Laukite tęsinio. Jau ruošiama antra knygos dalis!

Su geriausiais linkėjimais
Auksė Drazdienė

Tinklaraštis apie dekupažą

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą